Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
+48 61 867 89 48

O firmie

Firma Maverick jest przedsiębiorstwem, które specjalizuje się dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych na czas transportu lądowego, lotniczego oraz morskiego. Firma ma siedzibę w Poznaniu i szczyci się ponad 20-letnią historią. Działamy na rynku przedsiębiorstw przemysłowych. Naszymi klientami są firmy z branży motoryzacyjnej, lotniczej, telekomunikacyjnej oraz zbrojeniowej. 

Dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu na rynku, jesteśmy jednym z liderów w branży przemysłowych środków ochrony metali. Swoją pozycję na rynku i uznanie klientów, firma zawdzięcza realizowanej polityce jakości, wdrażaniu innowacyjnych produktów oraz pracownikom, którzy ją tworzą – zaangażowanym, pełnym pasji specjalistom.

Nasza misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów antykorozyjnych, które uwzględniają indywidualne potrzeby klientów. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić profesjonalną jakość obsługi, maksimum wygody i konkurencyjne ceny. Starania te wyrażone są w naszej misji: wyznaczanie standardów w doborze odpowiednich rozwiązań antykorozyjnych dla naszych klientów.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w sektorze przemysłowym. W naszej ofercie zabezpieczeń antykorozyjnych znajdują się zarówno rozwiązania dla transportu, jak i długookresowego magazynowania, a także środki ochronne niezbędne na różnych etapach procesu produkcyjnego.

Wstecz Do góry Strona główna

Posiadane
certyfikaty

  • ISO 9001 | ISO 14001
  • Nato Otan