Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
+48 61 867 89 48

Worki antykorozyjne, worek antykorozyjny

Jeśli zależy nam na najlepszej ochronie produktów metalowych przed korozją, warto zainwestować w dobrej jakości materiały polecane przez specjalistów, takie jak między innymi worki antykorozyjne. Warta polecenia jest z pewnością folia antykorozyjna VCI,  zaprojektowana do ochrony antykorozyjnej multimetali podczas pakowania, transportu czy magazynowania.

W jaki sposób działa VCI? Preparat ten ulatnia się z folii, a następnie rozprzestrzenia się w środku opakowania i tworzy na jego powierzchni specjalną warstwę ochronną. Folia antykorozyjna VCI zabezpieczy metale przed szkodliwymi skutkami korozji, wilgoci czy zanieczyszczeń.

Jest ona dostępna w wielu różnych formatach, w zależności od Państwa potrzeb. Do wyboru mają Państwo między innymi worki antykorozyjne o różnych wymiarach z zakładkami, rękawy w rolce o różnej szerokości czy też arkusze. Niezależnie zatem od tego, czy chcą Państwo zamówić worek antykorozyjny strunowy, czy rękaw VCI, z folii antykorozyjnej można wykonać wszystko, czego Państwo potrzebują.

Wstecz Do góry Strona główna

Posiadane
certyfikaty

  • ISO 9001 | ISO 14001
  • Nato Otan